• 01
  • 02
  • javascript image slider
  • 04
1 2 3 4
css slideshow by WOWSlider.com v8.8

"CRĂCIUN PENTRU TOȚI" - 2021

"Crăciunul, copilul meu, este dragoste în acțiune. De fiecare dată când iubim, de fiecare dată când dăruim, este Crăciun." D.E. Rogers

        De 5 ani, în preajma Crăciunului, la liceul nostru s-a desfăşurat proiectul "Crăciun pentru toți", coordonat de către profesor consilier şcolar, Bărdaş Iulia. 

        La fel şi în acest an, în perioada 02.12.2021- 20.12.2021 elevii noştri din clasele V-XII au dăruit cu drag colegilor cu o situatie materiala precara, din clasele pregătitoare-IV. Elevii din clasa a XII-a Filologie, au fost Spiriduşii Moşului şi cu multă sârguință, spirit organizatoric şi devotament au reuşit să aducă zâmbetul şi bucuria colegilor lor mai mici oferind împreună cu Moş Crăciun, 77 de pungi cadou.

 2

 2

 2
 «Activități extrașcolare învățământ gimnazial»

«Activități extrașcolare învățământ liceal»