• 01
 • 02
 • javascript image slider
 • 04
1 2 3 4
css slideshow by WOWSlider.com v8.8

ZNL

znl2

 

         Pe 15 februarie se dorește ca persoanele de toate vârstele să interacționeze și să participe la numeroase tipuri de activități, atât din punct de vedere academic, cât și cultural. Aceste evenimente au loc în colaborare cu fundații și asociații, având obiectivul simplu de a desfășura activități educaționale accesibile pe scară largă pentru persoanele din toate categoriile sociale, în special cele defavorizate...

    Ziua Națională a Lecturii - zi de sărbătoare pentru toți cei care iubesc cărțile sau mai simplu pentru cei care iubesc să citească!

 

 • ZiuaLecturii (1)
 • ZiuaLecturii (10)
 • ZiuaLecturii (11)
 • ZiuaLecturii (12)
 • ZiuaLecturii (13)
 • ZiuaLecturii (14)
 • ZiuaLecturii (2)
 • ZiuaLecturii (3)
 • ZiuaLecturii (4)
 • ZiuaLecturii (5)
 • ZiuaLecturii (6)
 • ZiuaLecturii (7)
 • ZiuaLecturii (8)
 • ZiuaLecturii (9)
 • znl